1 Bit Camera Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Bit Camera Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

– Bit Camera adı ile iPhone, iPad ve iPod Touch için sunulan fotoğraf uygulaması, giderek artan megapiksel sayısı ve bit derinliğine karşı geliştirilmiş bir uygulama. Uygulama sayesinde ne megapiksel ne de başka bir şeyin önemi var çünkü uygulama sadece bit değerinde fotoğraflar çekiyor. Uygulama sayesinde 1980’lerdeki bit taşınabilir kamera sistemleri geri gelmiş oluyor ve hatta bu uygulama o zamanın yerine geçmiş.

– Bit Camera uygulamasını kabaca tabir edecek olursak, uygulama fotoğrafları 20-3 eskiye götürüyor ve fotoğraflar tamamen kareli bir biçimde. Bu fotoğraflar ise bit aralığında ve 15kilopixselden fazla pixel sayısı sunuyor. Uygulamanın temeli ise Atkinson and Bayer Dithering algoritmasına dayalı. Çektiğiniz fotoğrafları da anında uygulama üzerinden facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama iPhone 5 üzerinde iyi durumda değil, farklı sonuçlar sunabiliyormuş o yüzden alt modellerde denemenizi öneririz.

1-Bit Camera

0/512345

Lütfen yorumlarınızda 1-Bit Camera crack, 1-Bit Camera serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

1-Bit Camera

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir