1C: ENTERPRISE Türkçe Son Sürüm İndir 1C:İŞLETME ve Kobi Yönetimi Yazılımı

Sponsorlu Bağlantılar

1C: ENTERPRISE, başta kobiler olmak üzere tüm profesyonel şirketlerin kullanabileceği bir otomasyon aracıdır.

1C: ENTERPRISE, geliştiriciler tarafından amaca yönelik şekillendirilerek nihai kullanıcıya sunulabilir. Doğrudan nihai kullanıcıya yönelik bir araç değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sıfırdan başlayarak şirketin bulunduğu sektörün ihtiyaçlarına göre istendik uygulamalar yaratılabilir.

1C: İşletme platformu ve 1TÇ Ticarî Kobi Yönetimi, uygulamalar platformu uzerinde çalışır. 

1C: İşletme ile şirkete ait monoton işlemleri kayıt altına alabilir ve bu işlerin kolayca gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Kolay kurulumu ve detaylı paneliyle kobilerin zamandan kazanmalarını sağlayacak olan 1C: İşletme, ihtiyaç duyulan tüm kobi işlemlerini güvenle sağlayabilecek kapasitededir.

Ürün takibi, evrak takibi, depo takibi ve stok kontrolü gibi satış departmanlarının en çok ihtiyaç duydukları tüm özelliklere sahip olan 1C: ENTERPRISE, şirketin günlük işlerini verimli şekilde gerçekleştirmesini sağlar.

1C: işletme ile detaylı CRM (müşteri ilişkileri) işlevi de sağlanarak, şirketin müşteri istek ve düşüncelerine nokta atışıyla cevap vermelerini gerçekleştirir.

Satın alma, fiyat yönetimi, parasal kaynak yönetimi, gider – gelir yönetimi ve ticarî raporlama özelliklerini de bünyesinden bulunduran 1C: ENTERPRISE ile tüm kobi uygulamalarını tek bir platformda gerçekleştirmek mümkün.

1C: ENTERPRISE (1)


 • 1C: ENTERPRISE için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Platformda gelistirilen uygulamalar acık kaynak kodlu ve istege gore degistirme geliştirme yapılabilit-yor. Yeni bir uygulama da gelistirmek mümkün.Geliştirilen uygulama hem desktop hem de web uygulaması olarak kullanılabilir. Hazır uygulamaları tasarımcı girişinden açıp tum işleyişi kodları inceleyip calısma mantıgını anlayablilirsiniz. Ve İçerik TÜRKÇE

  Ocak 201Çarşamba – 17:27:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (7)
  (1)

 • Cevap yazan:

  LeViaThaN

  Alternatif indirme linki
  http://destek.1c.com.tr/dosyalar/cd/1tc_cd_egitim_02.zip
  2Şubat 201Cumartesi – 11:20:1- Şikayet Et (0)(0)

 • 1C: ENTERPRISE

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda 1C: ENTERPRISE crack, 1C: ENTERPRISE serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  1C: ENTERPRISE

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir