3D Mailbox Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

E-postalar video oyunlarıyla tanışıyor. Dünyanın ilk boyutlu e-posta istemcisi 3D Mailbox. Program e-posta okuma gönderme ve silme gibi işlemleri bir oyuna dönüştürüyor. Gerçek hayata e-postalarınızı taşımak için kullanabileceğiniz 3D Mailboxta spam e-postalarını alıcılarıyla birlikte köpek balıklarına yem ederken, havuz kenarında önemli e-postalarınızı okuyabiliyorsunuz.

Kişilere birer karakter belirleyebildiğiniz programın ilk seviyesi Miami‘nin ey sahilinde bulunmakta. Güzel müziklerle, ses efektleri ve kaliteli su ve fotoğraf gerçekçiliğindeki avatarlarla e-posta dünyanızı zenginleştirebilirsiniz. Artık e-posta kutunun içinden çıktı !

Sponsorlu Bağlantılar

İlk bakışta program bir şaka gibi gözüksede hatta her bir e-posta için animasyonlar ve birçok görsel öğe ile zaman kaybıda olsa program size söz verdiği gibi e-postalarınızı yaşatabilceğiniz e-postalarınızın yürüyebildiği, duş aldığı hatta yüzdüğü bir boyutlu dünya sunuyor.

Gelen kutunuza bir e-posta geldiğinde, 3D bir karakter mesajı size yürüyerek kapının önüne getiriyor ve kapıdaki güvenlik (spam filtresi) ile konuşuyor. Eğer güvenlikten geçerse e-postanız siz onu okumaya karar verene kadar duş alıyor, havuz kenarında biraz yürüyor, atlama platformuna tırmanarak havuza atlıyor ve havuzda yüzmeye başlıyor …

Okumaya karar verdiğiniz e-posta karakteri havuz merdivenlerine yaklaşıp havuzdan çıkıyor ve yandaki şezlonglara uzanıyor. E-postayı silene kadarda şezlong üzerinde eşlenmeye ve havuz keyfini çıkarma devam ediyor.

3D Mailbox (2)

 • 3D Mailbox için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  tamindirden virus bulaşmaz imkansız korkma indir

  2Temmuz 200Pazartesi – 11:02:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (3)
  (1)

 • 3D Mailbox için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  biraz daha resm koysaydınzz bnce gzl bişye bnzioo amaya wirüs bulaşırsa diee indirmiormm önüme glen her oyunuu:(….

  2Temmuz 200Pazar – 15:30:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (2)

 • 3D Mailbox

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda 3D Mailbox crack, 3D Mailbox serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  3D Mailbox

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir