4k Stogram Türkçe Son Sürüm İndir Instagram Fotoğraf İndirme ve Yedekleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

4k Stogram, Instagram fotoğraf indirme ve Instagram yedekleme işlemlerini yerine getiren kullanışlı bir dosya indirme programıdır.

Program ile herhangi bir kullanıcıya ait Instagram fotoğrafını bilgisayarınıza kaydedebilir ve yedekleyebilirsiniz. Açık kaynak koduna sahip program Instagram resim indirme işlemini birkaç tıklama sonucu gerçekleştirebilmektedir.  Instagram kullanıcı adını veya fotoğraf bağlantısını girdikten sonra küçük önizlemelerini göreceğiniz resimleri indirebilir ve saklayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz bir program olan 4k Stogram kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Sadece fotoğraf indirme işlemi için gerekli kısayolları içeren program gereksiz menülerle veya pencerelerle uğraşmadan iş yapabilmenize imkan verir ve verimliliğinizi arttırır. Programı kullanmak için herhangi bir kayıt işlemine de gerek yoktur.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcınızın anasayfasını ve varsa an arama motorunu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programın çalışabilmesi için bu yazılımların yüklenmesine gerek yoktur.

4k Stogram

0/512345

4k Stogram

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir