602LAN Suite Türkçe Son Sürüm İndir Gelişmiş Ağ ve İnternet Yönetimi

Sponsorlu Bağlantılar

Ağınızı yönetebilmeniz için içinde her şeyi barındıran bu yazılım paketi sizlere anti-virüs ve anti-spam desteği ile birlikte güvenli e-posta kullanımı, fax desteği, proxy filtrelemesi ve firewall ile birlikte kurulan NAT desteği ile internet paylaşımı gibi internet işlemlerine kolaylık ve bütünlük sağlıyor.

 

Basit arayüz ve gelişmiş seçeneklere sahip programın yönetimi oldukça kolay. Bilgisayarında güvenli haberleşme ve güvenli ağ kullanımı sağlamak isteyenler için profesyonel bir çözüm olan 602LAN Suite internet tarayıcıları ile uyum içinde çalışabiliyor. Microsoft Outlook ve Mozilla Thunderbird e-posta istemcileri ile de ortak çalışabilen yazılım diğer standart POPve IMAPe-posta istemcilerine de destek sağlıyor. Artık dokümanlarınızı hazırlayıp internet üzerinde güvenle payalaşabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ağınızdaki yönetici kimliğiniz ile her bilgisayar üzerinde gerekli ayarlamaları yapabilceğiniz bu program gelişmiş özellikler ve seçenekler ile internet kullanımı ve ağ üzerindeki işlemlerin tamamının yönetimini sizin elinize veriyor.

602LAN Suite

0/512345

Lütfen yorumlarınızda 602LAN Suite crack, 602LAN Suite serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir