9mm Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin 9mm Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

GTA benzeri bir yapım olan 9mm oyununda, John Kannon adlı bir karakteri yönetiyoruz. Bu karakter bir uyuşturucu çete liderinin kardeşini öldürmüş ve bu adamın milyonlarca dolarını çalmış bir kişi. İşin garip tarafı ise bizim karakterimiz, sokaklarda dönen karanlık ve illegal işleri temizlemek için işinden ayrılmış bir polis ekibini lideri. Bu şekilde karışan işler neticesinde artık karakterimiz, uyuşturucu liderinin gözünde hem katil hem de hırsız olarak niteleniyor ve artık ekibin arasındaki amansız savaş başlıyor. Oyunda artık tek seçeneğimiz var hem kendimizi hem de ekibimizi korumak için legal ya da illegal bir şekilde çete lideri ile başa çıkmak zorundayız. Bunun yanında da normal polis görevimizi yaparak sanayi bölgesi, emniyet müdürlüğü, gece kulüpleri, zengin bölgeler gibi yerlerde dönen karanlık işleri engellemek durumundayız.

9mm oyunu güzel bir konu içeriyor ve konusuna göre grafikler ve sesler oldukça kaliteli kullanılmış. Farklı efektlerin bulunduğu oyunda, çatışma sahneleri için slow – motion hareketini kullanabiliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamın bir kıvılcım ile birden patlayabildiği yapımda 1farklı bölüm bulunuyor. Oyun içinde kullanabileceğiniz silahlar ise av tüfeği, tabanca, makineli tüfek, el bombası ve diğer bombalar gibi aletler.  9mm oyunu 1kişiye kadar çoklu oyuncu desteği veriyor ve bu şekilde fraklı harita üzerinden oyun oynanabiliyor. Bunu dışında çevrim içi olarak da oynayabileceğiniz yapım, oyun içi satın alma sistemini de sunuyor.

9mm

0/512345

Lütfen yorumlarınızda 9mm crack, 9mm serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

9mm

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir