ABBYY FineReader Türkçe Son Sürüm İndir Taranmış Belgeleri Yazıya Dönüştürme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Piyasanın en çok tanınan, ödüllü OCR yazılımlarından ABBYY FineReader yeni sürümü ABBYY FineReader 1ile etki alanı artırılmış ve geliştirilmiş özellikleriyle alanının en başarılı yazılımlarından olmayı sürdürüyor. ABBYY FineReader 1belge işleme hızını %45 oranında hızlandırmış olarak karşımıza çıkıyor. Popüler e-kitap formatlarını destekleyen yazılımla artık elektronik kitap hazırlanabilir.ABBYY FineReader 1ile taranmış bir resmi metin haline sıfır hata ile dönüştürebilir ve pek çok taranmış döküman üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Program Türkçe dil desteği, el yazısı desteği, gelişmiş ve kullanışlı arayüzü, profesyonel kullanımlar için pratik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Program en karışık belgelerden, cep telefonuyla çekilmiş fotoğraflara kadar her türlü dökümanı en kusursuz şekilde yazıya aktararak, düzenlemenizi ve dilediğiniz formatta saklamanızı da sağlıyor.

ABBYY FineReader 1sürümünde neler yeni?

Hızlandırılmış PerformansABBYY FineReader 1sürümü belge işleme (OCR) performansında %45’lik bir atış sağlamış.Siyah-Beyaz İşleme ModuGazete, kitap, bağlantı listeleri benzeri belgelerde hatasız OCR sonuçları alınıyor.Kolay E-kitap OluşturmaABBYY FineReader 11, basılı belgeleri ve resim formatındaki metinleri e-kitap Electronic Publication (.ePub) ve FictionBook (.fb2) formatlarına dönüştürebiliyor. Bu formatlar e-kitap okuma cihazları, tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlarca destekleniyor. Ayrıca ABBYY FineReader 1ile dönüştürülen metinler doğrudan kullanıcının Amazon Kindle hesabına gönderilebiliyor. Microsoft Word, PDF ve OpenOffice.org Writer Formatlarında KayıtABBYY ADRT teknolojisiyle içindekiler listesi, başlıklar, dipnotlar ve benzeri özellikleri orijinal biçimiyle koruyarak belgeleri daha kusursuz bir şekilde yeniden yapılandırıyor. Yeni sürüm dikey başlıkların yanı sıra kenar notlarını, şemaları, tabloları ve metin stillerini eskiye oranla çok daha iyi tanıyor ve normalde elle düzeltme için gereken çabayı en düşük seviyeye indiriyor.ABBYY FineReader 1tüm sayfalardaki başlık, dipnot, sayfa numaraları ve içindekiler tablolarını, Microsoft Word belgelerine ek olarak artık OpenOffice.org Writer (ODT) dosyalarında da aynen oluşturabiliyor. Sonuç PDF dosyasına kaydedilirken uygulama, belgedeki içerik özeti imlerini akıllıca tanıyıp kopyalayarak oluşturduğu canlı bağlantılarla, belgeyi daha kolay dolaşmanızı ve okumanızı sağlıyor.Yenilenen ArayüzABBYY FineReader 11’in yenilenen arayüzü esnek kullanım imkanı sunuyor. Yeni stil editörü belgeleri doğrudan program içerisinden düzenlemenizi sağlarken, görüntü editörü geniş kapsamlı önizleme seçenekleri sunuyor. Profesyonel kullanıcılar artık görüntüler için en uygun parlaklık ve kontrast ayarlarını seçebilir veya gölge, vurgu ve orta ton düzeylerini seçerek görüntünün tonlama değerlerini ayarlayabilir.Belge Bölme Belgelerin toplu halde kolaylıkla taranması için tasarlanan bu işlev, FineReader 1kullanıcılarına belgelerdeki sayfaları hızlıca bölme ve yönetme imkanı tanıyor. Bölünen belgeler ayrı FineReader pencerelerinde işlenerek daha kaliteli sonuçlar elde edilebilirken, yapıları ve düzenleri ise aynen korunuyor.  PDF Dönüştürme Seçenekleri PDF kaydetme işleminde den tanımlanmış ayrı mod sunar: Maksimum Kalite, Küçük Dosya Boyutu ve Dengeli. Ayrıca FineReader 11, ki sürüme kıyasla yüzde 80’e varan oranlarda daha küçük PDF dosyaları oluşturan geliştirilmiş MRC sıkıştırma teknolojisinden yararlanır. Yeni Dil Desteği FineReader 1Arapça, Vietnamca ve Türkmence‘nin (Latin alfabesi) de eklenmesiyle toplam 18dilde belge tanıma imkanı sunuyor.

ABBYY FineReader (17)


 • ABBYY FineReader 1için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Sponsorlu Bağlantılar

  ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz

  2Mart 201Pazar – 14:43:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • ABBYY FineReader 1için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  bu sadece deneme sürümü 5kullanımlık 🙂

  Şubat 201Cumartesi – 19:49:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • ABBYY FineReader 1için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  kullanışlııı ve kolay bir programm teşekkürler….

  Ocak 201Çarşamba – 10:33:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • ABBYY FineReader 1için

  ustunerbaki

  dedi ki;

  harika bir program tavsiye ederim

  2Eylül 201Pazar – 20:57:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)


 • ABBYY FineReader 1için

  hasancomplete

  dedi ki;

  TEŞEKKÜRLER
  TEŞEKKÜRLER
  TEŞEKKÜRLER
  TEŞEKKÜRLER

  Ocak 201Perşembe – 19:39:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • ABBYY FineReader

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda ABBYY FineReader crack, ABBYY FineReader serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  ABBYY FineReader

 • ABBYY FineReader Ekran
 • Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir