Ace Utilities Türkçe Son Sürüm İndir Sistem Optimizasyon Programı

Sponsorlu Bağlantılar

PC performansınızı arttırabilmek için kullanabileceğiniz gelişmiş ve ödüllü bir sistem optimizasyon aracı olan Ace Utilities ile bilgisayarınızdaki çöp dosyaları temizleyebilir, gereksiz yere tutulan kayıt dosyalarını silebilir, internet geçmişinizi daha hızlı bir internet bağlantısı için temizleyebilir, internet çerezlerinizi silebilir ve daha birçok temizleme işlemini gerçekleştirerek sisteminizi hızlandırabilirsiniz. 

Başlangıç yöneticisi ile bilgisayarınızın başlangıcında hangi yazılımların çalıştığını görebilir ve istediklerinizi iptal ederek bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kopya dosyaları bulma özelliği de bulunan program bu kopya dosyaları siler ve sabit diskinizde de yer açar.

Sponsorlu Bağlantılar

Kolay kullanımlı yapısıyla herkesin rahatlıkla kullanabileceği gelişmiş bir sistem optimizasyon aracı olan Ace Utilities ile sisteminizi hızlandırabilir, temizleyebilir ve Windows açılış zamanınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca adware, spyware, trojan gibi zararlı yazılımları da engelleyerek sisteminizi korur.

Ace Utilities (2)


 • Ace Utilities 5.1.Build 46için

  riskbreaker

  dedi ki;

  oldukca başarılı bi program en sevdiğim özellik bos alanlara format atıp bilgisayarın hızını olabildiğince arttırması.tavsiye ederim.sanırsam dan beri değişmediim program

  1Nisan 201Salı – 16:38:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)


 • Ace Utilities 5.1.Build 46için

  viranhan

  dedi ki;

  Normal bir program,kendi ayarlarında kullanın fazla kurcalarsanız sistemden gerekli şeyleri silebilirsiniz

  Ocak 201Pazar – 21:21:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Ace Utilities

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Ace Utilities crack, Ace Utilities serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Ace Utilities

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir