Adobe Revel Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Fotoğraf Bulut Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe tarafından iOS uygulaması Adobe Revel ile iOS ve Mac cihazlarınız üzerinden bulunan fotoğrafları bulut depolama alanına taşımanız mümkün. Fotoğraflar için bulut depolama alanı diyebileceğimiz Adobe Revel uygulaması, iPhone, iPod Touch, iPad ve Mac üzerinden fotoğraflarınıza ulaşmanızı sağlıyor. Zaten bulut tabanlı olduğu için nerede olursanız olun fotoğraflarınızı görebiliyorsunuz. 

Adobe Revel uygulamasına kayıt olup bir hesap oluşturabileceğiniz gibi facebook ve twitter hesaplarınız ile de giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama üzerinde bulunan bu fotoğrafları ister albüm şeklinde isterseniz tek tek sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama deneme süresi olarak 3 sunuyor ve 3 ün ardından bulut depolama alanı için aylık olarak $5.99 talep ediyor, bilginize.

Adobe Revel

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Adobe Revel crack, Adobe Revel serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Adobe Revel

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir