AdSenseLog Türkçe Son Sürüm İndir Google AdSense Kayıt Tutucu

Sponsorlu Bağlantılar

AdSenseLog, Google Adsense reklamlarını sitesinde barındıran tüm web tasarımcı ve web sitesi sahiplerinin, Adsense reklamlarından daha fazla gelir elde etmesi ve daha profesyonel reklam yayıncılığı yapabilmesi için geliştirilmiş bir uygulamadır.

     

Program reklamları tıklayan ziyaretçi istatistiklerini tutar, hangi reklamlar tıklanmış, arama olarak hangi kelime ve cümleler kullanılmış ve lük, lık ve aylık olarak ne kadar tıklama yapılmış, en çok hangi reklam tıklanmış gibi durumları kaydeder, analizlerini yapar ve sizi ayrıntılı olarak raporlama sistemi sayesinde bilgilendirir.

Sponsorlu Bağlantılar

AdSenseLog’un yarattığı bu olanaklardan yararlanarak, sitenizin sayfasındaki reklamların yerini düzenleyebilir, ziyaretçiye daha iyi nasıl hitap edilebilir bunu ayarlayabilir, analiz ve raporlar sayesinde de ziyaretçiye daha iyi bir biçimde hitap edebilme şansı bulabilirsiniz. Böylece de Adsense reklamlarından daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

Ayrıca belirlediğiniz zaman aralıklarına göre ister mailinizden isterseniz de sesli olarak masaüstü sistem tepsisinden bilgilendirmeler alabilirsiniz.

AdSenseLog da amaç daha profesyonel reklam, daha çok kazanç…

AdSenseLog (1)

 • AdSenseLog için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Ben bunun bi ki sürümünü kullanıyordum, şimdi bu dahada gelişmiş gibi gözüküyor birde bunu kullanacağım, kide çok güzeldi ve reklamlarımı ziyaretçilere göre dizayn ettiğimden gelir biraz arttı fkt bunda raporlama fln da var tşk ler tamindir..

  Temmuz 200Perşembe – 23:06:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (0)

 • AdSenseLog

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda AdSenseLog crack, AdSenseLog serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  AdSenseLog

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir