AgeCalc Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

AgeCalc 2.0 programı doğum tarihi bilgilerinize göre bu ün tarihi arasındaki bilgileri gösteriyor. Doğum tarihinizden itibaren kaç – ve Ay yaşadığınız üne göre hesaplıyor. Programın kullanımı çok basittir. Aşağıda TAMindir ziyaretçilerine hazırladığımız resimli anlatım şekliyle kolayca kullanabileceksiniz. Program şuan deneme üzerine sunulmuştur. Beğendiğiniz takdirde lisans fiyatı olarak geçen bedeli ödeyerek programa sahip olabilirsiniz.

Programı nasıl kullanacağız ?

Programda ilk olarak YIL-GÜN-AY verilmektedir. Siz isterseniz sadece Ay veya olarakta görebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üst taraftaki FORMAT menüsünden RESULT yazan yere geliniz. Orada eğer sadece AY ve olarak gösterilmesini istiyorsanız Month Days yazan yeri işaretleyin.

İşaretlemeyi yaptığınızda yukarıdaki gibi olacaktır.

Eğer sadece olarak gösterilmesini istiyorsanız. Üst taraftaki FORMAT menüsünden RESULT yazan yere geliniz. Orada Days Only yazan yeri tıklamanız yeterli.

İşaretlemeyi yaptığınızda yukarıdaki gibi olacaktır.

AgeCalc

0/512345

Lütfen yorumlarınızda AgeCalc crack, AgeCalc serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir