Air Display Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPod Touch ve iPad için Monitör Olarak Kullanma Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Air Display, dizüstü ya da masaüstü bilgisayarın yanı sıra, iPad’i monitör olarak kullanmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış bir mobil uygulamadır.

Air Display ile iPhone, iPod Touch ve iPad’inizi küçük bir monitöre dönüştürmeniz mümkün. Bilgisayarınızın ve iPad gibi Apple iOS cihazınızın aynı ağ bağlantısı üzerinden buluşması ve bilgisayarınızda da Air Display’in PC ya da Mac için hazırlanmış programlarının yer alması gerekiyor. Adı geçen programın bilgisayara kurulmasının ardından ağ üzerinden iPad’i tanımlayan bilgisayarınızın görev çubuğu bölümünde Air Display programına dair simge çıkıyor. iPad’inizin adını görebilir ve onu seçmeniz halinde iPad ekranının bir monitöre dönüşmenisini sağlayabilirsiniz. Uygulamanın yeni iPad ile gelen retina ekran desteğini sunduğunu da belirtelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows kullanıcılaır için önemli olan nokta, kullandığınız Windows temasının Aero sınıfında olması gerekiyor.

Air Display

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Air Display crack, Air Display serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Air Display

 • iPad Monitör
 • Bağlantı
 • Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir