Air Video Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Çevrimiçi Video İzleme Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Air Video, iPhone, iPod Touch ve iPad üzerinden video izleme konusunda farklı ancak kesin bir çözüm sunan kapsamlı bir uygulamadır. Adı geçen ürünler üzerinden video izlemek için çeşitli uygulamalar bulunsa da genellikle dosya dönüştürücüler kullanılması gerekiyor. Air Video ise aynı anda hem dosya dönüştürme işlemi yapıyor hem de videoyu izlemenizi sağlıyor.

Uygulamadan yararlanmak için likle Air Video Server isimli sunucu programının kurulması gerekiyor. İşletim sisteminize göre seçeceğiniz kurulum dosyasını kurduktan sonra, bilgisayarınızda yer alacak olan, izlemek istediğiniz videoları ve filmleri paylaşım klasörüne taşıyorsunuz. Videonun ya da filmin varsa srt uzantılı altyazı dosyasını da aynı klasörde bulundurmak gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sunucu üzerindeki işlemleri tamamladıktan sonra mobil cihazınıza Air Video uygulamasını kurabilir ve bilgisayarınızdaki dosyalara ulaşıp onları izleyebilirsiniz. Bu esnada sunucu konumunda bulunan bilgisayarın açık olması gerekiyor.

Bu uygulama ile bilgisayarda yer alan mp4, m4v, mov, avi, wmv, asf, mpg, mpeg, mkv, 3gp, dmf, divx, flv uzantılı videoları izleyebilirsiniz.

 

Air Video

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Air Video crack, Air Video serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Air Video

 • Air Video Listesi
 • Air Video Arayüzü
 • Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir