Aiseesoft iPhone 4S Movie Converter Türkçe Son Sürüm İndir Aiseesoft iPhone 4S Film Dönüştürücü (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Aiseesoft iPhone 4S Movie Converter, MPEG, VOB, DAT, MP4, M4V, TS, RMVB, WMV, ASF, MKV, 3GP, FLV, SWF, MPV, MOD, TOD, QT, MOV, DV, DIF, MJPG, MJPEG, HD video  gibi popüler video dosyalarını Mac sisteminizde iPhone 4S’te oynatılabilecek video ve ses dosyalarına dönüştürür.

Bu dönüştürücü ile iPhone 4S kullanıcıları istedikleri formatta video dosyalarını dönüştürerek cihazlarında izleyebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Aiseesoft iPhone 4S Movie Converter ayrıca güçlü bir video düzenleyicidir. Örneğin, kullanıcılar bir video parçasını kesebilir, filigran ekleyebilir, videonun parlaklık, doygunluk, kontrast, ton ve sesini değiştirerek, onu iPhone 4S’te izleyebilecekleri formata dönüştürebilirler. Üstelik bu dönüştürmeyi oldukça hızlı yapar.

Version 6.2.5ile gelen yenilikler:iPhone profili ve dijital imza işlevi eklenerek iPod Touch ve iPod Nano desteği geldi.

Aiseesoft iPhone 4S Movie Converter

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Aiseesoft iPhone 4S Movie Converter crack, Aiseesoft iPhone 4S Movie Converter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Aiseesoft iPhone 4S Movie Converter

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir