Akkarınca Üye Aidat Takip Sistemi v.3.01 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması :

-Kurumunuzun detaylı tanımlamsı-Resimli üye bilgileri (Nüfus , iş ve ev adresi , sosyal bilgileri) -Aile detay bilgileri (Aile bireyleri hakkında detaylı bilgi.) , Sosyal doku bilgileri (Hastalık , özürlü bilgileri ,İstanbul’a geliş ı vb..)-Aylık ve lık üye aidatları , teberru hızlı ve kolay erişim, raporlama -Üye hakkında detaylı not alabilme imkanı. -Üye grupları oluşturma -Üye üzerinde detaylı arama imkanı (Adı , soyadı, babaadı, kan grubu, cinsiyeti , eğitim durumu ve birçok kriter imkanı.) -Kasa işlemleri ile derneğin kasa gelir giderlerini , bağışları , demirbaşlarınızı kolay bir biçimde takip edebileceksiniz. (Kasa raporları , alındı belgesi , demirbaş makbuzu vs..) -Kasa işlemlerinde detaylı arama imkanı (İşlem tipi , lük, lık ,aylık ve lık işlemler , üye bilgileri) -Şahıs ve Firma adres bankası ile üye haricinde bilgileri depolayabilir ve etiket dökebilirsiniz. -Anımsatıcı sistem ile toplantı , gezi gibi bilgilerinizi zamanlayabilecek ve sistem tarafından uyarılacaksınız. İstenilen zamanda otomatik toplu mail ve sms gönderebileceksiniz. -Taşınabilir sistem ile ; kurumunuzda bulunan bilgisayar haricinde , kurumunuz dışında anket çalışmaları yapabilecek , istenilen zamanda kurum bilgisayarı ile bilgi alışverişi yapabileceksiniz. -Mektup yazma uygulaması ile hızlı bir biçimde tüm üyelerinize mektuplar oluşturabilecek , dökümünü alabilecek ve toplu mesaj yollayabileceksiniz. -Sınırsız kullanıcı ekleme ve her kullanıcıya program içerisinde haklar verebilirsiniz. Örneğin ; kasa işlemlerine giremiyecek , sadece üye ekleyen ama silemeyen kullanıcılar tanımlayabileceksiniz -SMS modülü ile üyelere hızlı ulaşım .İleri tarihe mesaj ayarlayabilir ve sistem tarafından uyarılırsınız. -Aylık aidat ödemelerini yapmayan üyelerin cep telefonlarına istenilen zamanda SMS modülü ile mesaj çekebilirsiniz… -Toplantı , vefat gibi bilgileri üyelerinize SMS modülü ile cep telefonlarına yollayabilirsiniz. -Doğum leri ve evlilik dönümlerin de, tanımladığınız mesajları SMS veya Mail ile yollayabilirsiniz. -Toplu Mail uygulaması ile üyelerinize mail aracılığı ile bilgi verebilirsiniz. -Microsoft Word ve Excel ile tam uyumlu programımızla raporlamalarınızı ve yazışmalarınızı entegre edebilirsiniz.

-Program içerisinde detaylı raporlama ve istatistik imkanı ; *Hazirun cetveli *Detaylı üye listesi *Üye başvuru listesi *Üye mektup etiket ve yaka etiketi dökümü *Şahıs ve firma etiket dökümü *İstenilen bilgiler ile üye listesi *Kasa raporları *Resimli üye bilgileri ve aidat raporu *Üye istatistikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Akkarınca Üye Aidat Takip Sistemi v.3.0

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Akkarınca Üye Aidat Takip Sistemi v.3.0crack, Akkarınca Üye Aidat Takip Sistemi v.3.0serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir