Amber Money Türkçe Son Sürüm İndir Android için Kişisel Finans Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Amber Money uygulaması Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının kişisel finans varlıklarını ve hesaplarını yönetebilecekleri ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulama. Pek çoğumuzun gelir gider dengemizden bihaber olduğu ve bu hesapsızlıktan dolayı sürekli olarak sıkıntılara düştüğümüz dikkate alındığında hemen cebinizde harcamalarınızı kontrol etmenizi sağlayan bir uygulamanın varlığı eminim ki hoşunuza gidecektir.

Uygulamanın içerisindeki farklı seçenekler sayesinde hem harcamalarınızı çeşitli kategoriler içerisinde yönetebiliyor, hem de gelirlerinizi ve gelir ile giderler arasındaki dengeyi kolayca görebiliyorsunuz. Bunu sağlarken karmaşık değil tam tersine kolay bir arayüz sunan Amber Money, sahip olduğu istatistikler sayesinde bilgileri kaçırmanıza olanak vermiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece istatistik girme değil aynı zamanda konum ve fotoğrafları da harcamalara ekleyebilme sayesinde hangi harcamanın tam olarak neye veya nereye ait olduğunun kaydı oldukça rahat bir şekilde tutulabiliyor. Dilerseniz gelecek harcama planlamalarınızı ve hatırlatıcıları da takvime ekleyerek geleceğe dair parasal durumları da yönetebilirsiniz.

Pek çok para birimini destekleyen uygulama sayesinde döviz cinsinden harcamalarınızın kayıt altına alınması da bir o kadar kolay hale geliyor.

Amber Money

0/512345

Amber Money

 • Harcamalar
 • Ödemeler
 • İstatistikler
 • Veri girişi
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir