Android İçin En İyi 3 Müzik İndirici

Sponsorlu Bağlantılar

Untitlednew-Copy.jpg (640×251)

Yeni bir Android’li cihaz mı aldınız? O zaman akıllı telefonunuzu kullanarak internetten cebe müzik indirmeniz için en iyisinden bir müzik indirici uygulamaya ihtiyacınız olacak. İşte size piyasadaki en iyi şarkı yükleme ve dinleme uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar

1.Dolphin Browser

Dolphin-Browser-Express-apk.png (705×344)

Dolphin Browser, hızlı, kolay ve yeni bir mobil web tarayıcı. Hızlı ve kullanışlı mobil internet tarayıcıları arasında kullanıcıların en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer alıyor.

Sekme özelliği de bulunan popüler internet tarayıcısı, sık sık güncellerek kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Download Dolphin Browser

2.Opera Browser 

opera-browser-webkit-3-5-13-01.jpg (620×340)

Opera Tarayıcı, popüler internet tarayıcısının Android sürümüdür.

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için hazırlanmış bu özel sürümde, klasik sürümde yer alan bazı popüler özelliklerin yer aldığını söylemek mümkün. Bunlardan biri olan “Turbo Modu” yine bu sürümde yer alıyor. Söz konusu özellik, bağlanılan ağın internet hızındaki olası düşüşlerde kullanılabiliyor. Devreye giren Turbe mod sayesinde kullanıcıların internet hızlarında iyileşme sağlanırken kopukluk olmamamsı için de çaba sarf ediliyor.

Download Opera Browser

3.Chrome Browser

android-browser-vs-chrome.jpg (560×515)

Hızı ve basit arayüzü bir arada sunan Google Chrome’un Android mobil ve tablet cihazlar için hazırlanmış versiyonudur. Masaüstünüzde kullandığınız Chrome web tarayıcınızın tüm özelliklerini mobil cihazınızda da kullanmanıza olanak verir. Beta aşamasında olan ve belli ülkelerin Google Play Marketinde indirilmeye açılan sürümüdür. Android 4.Ice Cream Sandwich yüklü belirli sayıda mobil cihaz ile uyumlu sürümün özellikleri:

– Hızlı sayfa yükleme, kaydırma ve yakınlaştırma.
– Tek bir bar yardımıyla hem arama hemde webde gezintiye imkan verir.
– Sekme yapısını destekler. Siz yeni sekme açmadıkça gizli olarak üst menüde yer alır.
– Masaüstü cihazınızda kullandığınız Google Chrome ile senkronize çalışabilir.
– Çevrimdışı olsanızda beğendiğiniz, favorilerinize eklediğiniz içeriklerinizi masaüstü Chrome tarayıcınıza iletebilirsiniz.
– Gizlilik modunu destekler. Yaptığımız hiçbir işlem kaydedilmez ve kendinizi istemediğiniz kadar özgür hissedebilirsiniz.

Download Chrome Browser

Kaynak: http://www.techsoftpc.com

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir