AndroZip Pro File Manager Türkçe Son Sürüm İndir Android için Dosya Sistemi Yöneticisi (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

AndroZip File Manager uygulaması Android telefonunuza yüklediğiniz zip dosyalarını kopyalamanızı, silmenizi, taşımanızı, unzip veya zip etmenizi, şifrelemenizi ve tüm diğer dosyalarınızı da organize etmenizi sağlıyor. Uygulama sadece zip değil aynı zamanda rar, tar, gzip ve bzip2 gibi diğer popüler sıkıştırma formatlarını da destekliyor.

Şifreleme seçenekleri olarak Standart, AES-12ve AES-25bit şifrelemeyi desteklemesi ve PC’de yer alan sıkıştırma programlarıyla uyumlu olması sayesinde oldukça kullanışlı bir hale geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca telefonunuzda bulunan uygulamaları yedeklemenizi yahut direkt olarak apk dosyalarını kullanarak kurmanızı da sağlaması sayesinde bir sıkıştırma uygulamasının yanında oldukça işlevsel bir dosya ve uygulama yöneticisi haline de geliyor.

AndroZip Pro File Manager

0/512345

Lütfen yorumlarınızda AndroZip Pro File Manager crack, AndroZip Pro File Manager serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

AndroZip Pro File Manager

 • Dosya görüntüleme
 • ZIP dosyaları görüntüleme
 • Klasör yapısı
 • Şifreleme
 • Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir