AnyBackup Türkçe Son Sürüm İndir Dosya Yedekleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

AnyBackup programı bilgisayarınızdaki dosyaların yedeğinin alınmasını sağlayan bir yedekleme programı ve işini layığıyla yerine getirebiliyor. Program harddiskinizde bulunan tüm bölümleri ayrı ayrı yedeklemenin yanında tüm bir harddiskinizi de yedekleme imkanı sunuyor.

Aynı zamanda, birden fazla farklı sürücünün yedeğini almak istiyorsanız ve bunları daha küçük parçalar haline getirmek isterseniz parçalı yedek alma mekanizması sayesinde farklı yedekler alabilir, bunları daha sonra farklı depolama aygıtlarına yerleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu küçük boyutlu yedek parçaları sürekli olarak birbirlerine bağlı oldukları için sürücü adlarında değişiklikler bile meydana gelse hiç bir sorun yaşamadan yedekleri görmeye devam edebiliyorsunuz. Özellikle çok büyük boyutlu sabit disklerin popüler olmaya başladığı ümüzde bunların tek parça bir yedek halinde alınması yedeklerin depolanmasını zorlaştırmaktadır ve parçalı yedekler her geçen daha popüler olmaktadır.

Tamamen ücretsiz ve çok temiz bir arayüze sahip olan programı yedekleme programları arıyorsanız kesinlikle denemenizi öneriyorum.

AnyBackup

0/512345

AnyBackup

 • Program Arayüzü
 • Seçenekler
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir