Aomei Backupper Türkçe Son Sürüm İndir Veri Yedekleme ve Kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar

Aomei Backupper sadece birkaç tıklamayla diskleriniz ve diskleriniz içerisinde yer alan bölümler için yedek almanıza olanak sağlayan kullanışlı bir programdır. Yedek almak istediğiniz bölümü seçerek program yardımıyla dakikalar içerisinde gerekli yedekleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda oluşabilecek herhangi bir arıza sonrasında yine program yardımıyla aldığınız yedek dosyalarınız üzerinden geri yükleme yaparak, bilgisayarınızı eski haline döndürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sisteminiz tamamen çökmüş ve Windows işletim sistemine ulaşamıyor olsanız bile, Aomei Backupper sayesinde oluşturacağınız açılış disketi, cd’si veya flash bellek sayesinde sisteminizi tekrar çalışır hale getirmek için yedek aldığınız dosyalardan geri yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gayet şık ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça basittir. Arayüz üzerinde yer alan ve kategorize edilmiş işlemler listesi sayesinde, gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemlere kolayca ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınız olan ücretsiz ve etkili bir yedekleme yazılımıysa, Aomei Backupper‘ı mutlaka denemenizi öneririm.

Aomei Backupper (1)


 • Aomei Backupper 1.için
  dragon
  dedi ki;

  Bence çok çok iyi.acronis 201kullanıyordum,kaldırıp attım,Bu daha çabuk,bedava,çok daha hafıf,kasma yok,tıklamayla beraber hemen açılıyor.Yapanların ellerine beyinlerine sağlık

  2Mayıs 201Çarşamba – 19:47:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Aomei Backupper

  0/512345

  Aomei Backupper

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir