Apex Launcher Türkçe Son Sürüm İndir Android için Launcher Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Android akıllı telefon üreticisi olan şirketler, maalesef çoğunlukla kendi launcher yani arayüzlerini kullanıcılara sunuyorlar ancak bu arayüzlerin karmaşıklıkları, performans sorunları ve diğer problemleri nedeniyle cihazları tam performans ile kullanmak maalesef mümkün olmuyor.

Apex Launcher ise bulabileceğiniz pek çok launcher uygulama arasında en iyilerden bir tanesi. Telefonunuzun ana ekranından tutun da uygulama çekmecesine kadar neredeyse her köşesini özelleştirmenizi ve dilediğiniz efektleri uygulayarak dilediğiniz işlevlere sahip olmasını sağladığınız uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Hem telefonlar hem de tabletler için destek barındıran Apex Launcher aynı zamanda diğer launcher uygulamalar için hazırlanan temalar ile de uyumlu şekilde çalışıyor. Ekran geçişleri arasındaki efektleri, ikon ve widget boyutlarını ve klasör ayarlamalarını da kolayca gerçekleştirebileceğiniz uygulamayı telefonunuzun orijinal launcherından memnun değilseniz kesinlikle denemeniz gerekiyor.

Aynı zamanda standart arayüzlere oranla daha yüksek performans sunması da Apex Launcher’ın avantajları arasında yer alıyor.

Apex Launcher

0/512345

Apex Launcher

 • Ana sayfa
 • Ekran geçiş efekti
 • Launcher ayarları
 • Kısayol düzenleme
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir