AppTurka Türkçe Son Sürüm İndir iPhone ve iPad için Türkçe Uygulama Bulma Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

iTunes’da yer alan uygulamaların karmaşıklığı ve yüz binlerce uygulamanın yer alması pek çok iPhone ve iPad kullanıcısının yaşadığı en büyük sıkıntılar arasında. Özellikle bu kadar çok uygulama arasından bir de Türkçe olanları veya Türkiye’ye hizmet verenleri bulmak ise adeta büyük bir işkence. AppTurka uygulaması iOS işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış ve bu soruna çare bulmak üzere yayınlanmış bir uygulama.

AppTurka’yı kullanarak Türkçe ve size uygun olan uygulamaları kolayca tespit edebilir, fiyatı düşenleri görebilir, her cellenen yapısı ile size önerilen tüm uygulamalar arasında rahatça dolanabilir ve yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi bir reklam veya ücret barındırmayan AppTurka Türkçe içerik arayanların en iyi kaynaklarından birisi olmaya aday. Size özel olarak daha ki uygulamalarınızı incelemesi sayesinde önereceği uygulamalar da sizin yapınıza ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun oluyor.

Aynı zamanda sevdiğiniz uygulamaları Facebook, Twitter, E-posta ve mesaj göndererek arkadaşlarınızla paylaşabilir, uygulamalara yorum yazarak diğer kullanıcılarla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

AppTurka

0/512345

AppTurka

 • Öne çıkan uygulamalar
 • Uygulama kategorileri
 • Uygulama fırsatları
 • Uygulama arama
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir