Argente Registry Cleaner Türkçe Son Sürüm İndir Windows Kayıt Defteri Temizleyici

Sponsorlu Bağlantılar

Argente – Registry Cleaner programı Windows kayıt defterinizde yer alan hataları tespit ederek onarım işlemi gerçekleştirebilen kullanışlı bir yazılım. Böylece bilgisayarınızın ilk kü performans seviyesini yakalamanızı da kolaylaştırıyor.

Eğer uygun şekilde kullanılırsa bilgisayarınızın bakımını gerçekleştiren bu programı kullanmadan elbette ki kayıt defterinizin bir yedeğini almayı unutmamanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Program içerisinde gelen standart sorun tespiti ve tamir ayarlarının yanında sadece dilediğiniz kısımların düzeltilmesini ayarlayabildiğiniz manuel bir ayarlar kısmına da sahip.

Tarama tamamlandıktan sonra size tamir edilebilecek veya düzeltilebilecek noktaları gösteren program böylece sizden izin almadan herhangi bir kayıt defteri işlemi gerçekleştirmiyor. Sisteminin kararlılığı ve güvenine önem veren kullanıcılar için bu iyi bir özellik.

Eğer kayıt defteri temizliğinden sonra elde ettiğiniz sonuçları beğenmezseniz geri alma seçeneklerinden faydalanarak daha yedeklediğiniz kayıtları yeniden sisteminize de yerleştirebilirsiniz.

Argente – Registry Cleaner

0/512345

Argente – Registry Cleaner

 • Sonuçlar ekranı
 • Sonuçları seçebilme
 • Taranacak dosyalar
 • Yedekleme
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir