Ashampoo Magical Defrag Türkçe Son Sürüm İndir Otomatik Disk Birleştirici

Sponsorlu Bağlantılar

Sabit disklerde uzun süreli birleştirme işlemi yapmamak bilgisayarınızda önemli performans kayıplarına yol açar. Ashampoo Magical Defrag sizi bu performans kayıplarından kurtaracak.Sabit diskinizin kapasitesi ne kadar büyük olursa olsun, Windows yeni dosyaları ilk boş bulduğu alana yazar. Bu boş alanlar sabit disk üzerinde farklı noktalarda bulnur. Özellikle büyük dosyaları sildikten sonra boşalan yerler, parçalanmış alanlar oluşturur. Dosyaları bir arada tutmak ve sisteminizi daha hızlı hale getirmek için Ashampoo Magical Defrag çok etkili yöntemler sunuyor.Ashampoo Magical Defrag kullanıcılara farkettirmeden bir arka plan uygulaması gibi çalışır. İşlemleri takip eden yazılım bilgisayar rölantideyken arka planda disk birleştirme işlemi yapar. Böylece programı bir kez kurarak disk birleştirme işlemini unutabilirsiniz. Sabit diskinizi kullanmayı gerektiren bir işlem yapmadığınız anlarda ise program otomatik olarak çalışmaya başlayacak. Programın ana penceresinde hangi dosyaların işlendiğini görebilirsiniz. Ayrıca programın işlemini takip edebileceğiniz birbirinden şık duvar kağıtları da entegre şekilde beğeninize sunuluyor.

Önemli! Programın 4 lük deneme süresinden yararlanabilmek için bu sayfadan kayıt olmanız gerekiyor.

Ashampoo Magical Defrag (2)


 • Ashampoo Magical Defrag için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bence müthiş bir program.Ben çok beğendim ekran koruyucu mantığıyla çalışıyor(yanlış anlaşılmasın ekran koruyucu değil).Sistemi hızlandırıp sonra bir daha yavaşlamamasını sağlıyor.Harika bir hard disk birleştiricisi

  2Mayıs 200Perşembe – 17:54:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Ashampoo Magical Defrag için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  evet çok güzel bir program bilgisayarı çok güzel düzenliyor herkese tavsiye ederim

  2Haziran 200Pazartesi – 19:45:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (0)

 • Ashampoo Magical Defrag

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Ashampoo Magical Defrag crack, Ashampoo Magical Defrag serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Ashampoo Magical Defrag

 • Ashampoo Magical Defrag Arayüz
 • Ashampoo Magical Defrag Ekran Görüntüsü
 • Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir