ASR Ücretsiz MP3 ses kayıt Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin MP3 Ses Kayıt Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Android için ASRÜcretsiz MP3 ses kayıt uygulaması Android telefonunuzu ya da tabletinizi bir MPses kayıt cihazına çevirebilir.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde istediğiniz zaman Android cihazınızda uygulamayı açarak ses kaydı yapabilirsiniz. Ortam seslerini herhangi bir süre kısıtlaması olmadan yüksek kalitede kaydedebilen bu uygulama ile istediğiniz sesleri kaydedebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kayıt sırasında arama geldiğinde cevaplayamazsınız. Bu yüzden uygulamayı kapatarak aramalara bakmanız gerekir. Uygulamayı Android cihazınıza yükleyip açtığınızda kayıt için cihazınızda ne kadar yer olduğunu ve bunun süre ile karşılığını görürsünüz. Seçeneklere görmek istediğinizde cihazınızın menü tuşuna basın. Burada “Kayıtlar”, “Ayarlar”, “İpuçları”, “Değerlendir”, “NLL Uygulamaları” ve “Çıkış” seçeneklerini göreceksiniz. Ayarlar bölümünde, açık ya da koyu tema seçimi yapabileceğiniz bir seçenek de mevcut. Bunun yanı sıra ekranın otomatik olarak döndürülmesi ya da devre dışı bırakılması, uygulama çalışırken ekranın kapanmaması, kayıtların saklanacağı klasörü seçmek, kayıttan sonra dosyanın isminin görülmesi, telefon konuşması sırasında kaydın duraklatılması, kaydı başlatma ve burdurma butonlarına basıldığında beep sesinin duyulması ya da sesin kapatılması gibi ayrıntılı seçenekler bulunmakta.

ASR – Ücretsiz MPses kayıt

0/512345

ASR – Ücretsiz MPses kayıt

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir