ASTRA32 Advanced System Information Tool Türkçe Son Sürüm İndir Donanım Raporlama Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın konfigürasyon ayarlarını denetleyen ve tüm donanımsal parçalarıyla ilgili detaylı raporlamalar yapan ASTRA3sayesinde sistemin sağlıklı çalışıp çalışmadığını istediğiniz her an kontrol edebilirsiniz.

ASTRA32 ile sisteminizde bulunan her parçanın performansını ölçebilirsiniz. Bellek, anakart, hard disk, S.M.A.R.T., CD ve DVD cihazları, SCSI cihazları, chipset, BIOS, PCI/AGP, ISA/PnP, monitör, ekran kartı, ses kartı, ağ bağlantıları, yazıcı gibi aklınıza gelebilecek tüm donanımsal parçalar tek tek analiz edilerek, rapor halinde kullanıcıya sunulur. Bu rapor text, INI, HTML, XML ve CSV formatlarında olabilir. Sisteminizdeki her türlü donanımsal detaya ulaşmanızı sağlayan ASTRA3sayesinde bilgisayarınızın kontrolü tamamen sizin elinizde olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

ASTRA3- Advanced System Information Tool

0/512345

Lütfen yorumlarınızda ASTRA3- Advanced System Information Tool crack, ASTRA3- Advanced System Information Tool serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

ASTRA3- Advanced System Information Tool

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir