Atomic Alarm Clock Türkçe Son Sürüm İndir Masaüstü Alarm Saati Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Atomic Alarm Clock programı, farklı alarmlar ile önemli olayları size hatırlatan masaüstü
uygulamasıdır.

Çok farklı tasarımlarda masaüstünüze ekleyebileceğiniz bu alarm
lerinin renklerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Atomic Alarm Clock aynı zamanda atomik-zaman senkronize edici niteliğe sahiptir. Windows
i yerine kullanabileceğiniz bu
, gelişmiş özellikleriyle Windows
inin yerini kolayca alır. Bu
i masaüstünüzde kullanırken
i, saniyeleri, ü, tarihi görebilirsiniz. Bunların yanı sıra geri sayım sayacı işlevinden yararlanarak, kullanımda olan hafıza yüzdesini ve sistem çalışma zamanını da farklı tasarımlarda izleyebilirsiniz. Sahip olduğu tüm bu özelliklere rağmen Atomic Alarm Clock, kullanımı son derece kolay olan bir yazılımdır. Ayrıca basit bir arayüzü vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı zaman dilimlerinde zamanı gösterme konusunda başarılı olan Atomic Alarm Clock programını kullanırken bulunduğunuz zaman dilimini ve istediğiniz temayı ayarlama olanağınız vardır. Programda 1adet farklı tema mevcuttur. Bu bilgisayar masaüstü alarm
i, kişisel bilgisayarınız için tasarlanmıştır ve tamamen özelleştirilebilir niteliktedir. Programı bilgisayarınıza kurup çalıştırdığınızda hemen sağ tarafta tüm alarmları ve ayarları görebilirsiniz.

Atomic Alarm Clock

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Atomic Alarm Clock crack, Atomic Alarm Clock serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Atomic Alarm Clock

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir