AudialsOne Türkçe Son Sürüm İndir Medya Oynatıcı ve Format Dönüştürücü

Sponsorlu Bağlantılar

AudialsOne tam kapsamlı bir medya oynatıcı ve format dönüştürücüdür. Şık bir arayüze sahip bu ücretsiz programla tüm medya dosyalarını çalıştırabilir, ses kaydı yapabilir, internet radyolarını dinleyebilir ve ses dosyalarının formatlarını değiştirebilirsiniz. AudialsOne radyo sekmesi ile 3bin internet radyosu arasından türe, ülkeye ve radyo istasyonuna göre seçim yapabilirsiniz. Böylece dünyanın neresinde olursa olsun en sevdiğiniz şarkıcıların şarkılarını dinleyebilirsiniz.AudialsOne Free’nin web sekmesi YouTube, Yahoo, Facebook, Myspace, Clipfish ve MyVideo üzerinde izlediğiniz her videoyu istediğiniz formatta bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca programla YouTube üzerindeki müzik videolarından müziği ayırarak MPolarak kaydedebilirsiniz.Programın dönüştürücü sekmesiyle müzik, video, ses kaydı gibi pek çok ses dosyasını  istenen başka bir ses dosyası formatına dönüştürebilir. Program MP3, OGG, WMA, WAV, FLAC ve WMA formatlarını desteklemektedir. ÖNEMLİ! Programın demo sürümünde bir süreliğine daha kapsamlı özellikler kullanılabilir. Bu süre  dolduğunda yukarıdaki özelliklere sahip programın ücretsiz sürümü istenildiği kadar kullanılabilir.

AudialsOne (2)

 • AudialsOne 9.1.31900.için
  sekoya
  dedi ki;

  müzik dinlemek için spider player’i şiddetle öneriyorum hem küçük hemde sisteme yük olmuyor…

  Sponsorlu Bağlantılar

  2Aralık 201Perşembe – 21:15:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)


 • AudialsOne için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Ben indirdim denedim çok yer kaplıyor vede sistemi kasıp adım attırmıyor denemeye değmez aynı muadili ziggy tv öneriyorum.hem küçük hem kullanışlı hemde ses müzik indiriyorsun wire yani teşekkürler.

  2Ocak 201Pazar – 08:13:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (17)
  (6)

 • AudialsOne

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda AudialsOne crack, AudialsOne serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  AudialsOne

 • AudialsOne Ekran Görüntüsü
 • Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir