Automatic Windows and Internet Washer 5.0.44 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınız sizin düşündüğünüzden çok daha fazla bilgiyi üstünde depoluyor. Sabit diskinizin tüm yüzeyi gezdiğiniz internet siteleri, açtığınız dosyalar, e-posta yolladığınız insanlar tüm bu işlemlerin geçici bilgisini barındırıyor. Automatic Windows and Internet Washer (Otomatik Windows ve İnternet Yıkayıcısı) Windows veya İnternet üzerinde yaptığınız işlemlerin tüm delillerini temizlemenize yardımcı olan küçük fakat çok güçlü bir yazılım.

İsterseniz otomatik olarak belirlediğiniz gün veya gün aralıklarıyla çalışmasını sağlıyabilir ve herzaman tertemiz bir bilgisayara sahip olabilirisiniz. Bu program ile arınacağınız gereksiz geçici bilgiler ile bilgisayarınızın performansının artacağı bile bir gerçek. İsterseniz bilgisayarınızın başlangıç ve kapanma zamanlarında bu işlemlerin hemen ardından ve hemen öncesinde temizlemeyi ayarlıyadabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Tek tuşla temizlik yapma, işlem listesi, devlet gücü kadar güçlü temizleme teknikleri ve plug-inler ile bu yazılım çok daha ileri seviye kullanıcılarında gözdesi durumda. Gezgin geçmişini, cache’i, çerezleri, girilen URLleri, geri dönüşüm kutusunu, otomatik tam listeyi, saklanmış parolaları, index.dat dosyalarını, e-posta geçmişini, çöp kutusunu, Windows temp dosyalarını, Clipboardu, Google Toolbar geçmişini ve ICQ, MSN, AOL ve Yahoo Messenger gibi anlık mesajlaşma programlarındaki geçmişleri temizleyebilme özelliğine sahip bu program ile tertemiz bir bilgisayar oluşturabileceksiniz.

Son güncellemeleriyle Windows Vista desteğide eklenen program artık tertemiz Vista kullanmak isteyen kullanıcılar içinde hazır durumda.

Automatic Windows and Internet Washer 5.0.4

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Automatic Windows and Internet Washer 5.0.4crack, Automatic Windows and Internet Washer 5.0.4serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Automatic Windows and Internet Washer 5.0.4

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir