AVGO Free DVD Ripper Türkçe Son Sürüm İndir DVD’leri Bilgisayara Kaydetme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

AVGO Free DVD Ripper, DVD diskler üzerinde yer alan farklı bölümleri ve parçaları çeşitli video formatlarına dönüştürerek bilgisayarınıza kaydedebilmeniz için tasarlanmış başarılı bir yazılımdır.

iPhone, iPad, iPod, Samsugn Galaxy, Zune, Apple TV ve ümüzde kullanılmakta olan daha birçok modern cihaz üzerinde çalışabilecek şekilde DVD diskleriniz üzerinde yer alana videoları uygun formatlara dönüştürebilen yazılım, sade arayüzü ve kolay kullanımıyla da dikkat çekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanımı oldukça kolay olan program ile dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilmek için likle DVD sürücümüz üzerine diskimizi yerleştiriyoruz. Ardından dönüştürmek istediğimiz formatı seçiyoru. Ardından videonun belirli bir bölümü kesmek istiyorsak gerekli düzenlemeleri yapıyor ve istersek video çözünürlüğünü değiştirebiliyoruz. Son olarak videonun dönüştürüldükten sonra kaydedileceği klasörü seçerek işlemimize başlıyoruz. Hepsi bu kadar.

DVD diskleriniz üzerinde yer alan görüntüleri taşınabilir cihazlarınızla uyumlu bir şekilde bilgisayarınız üzerine kaydetmek için güçlü bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız, AVGO Free DVD Ripper‘ı denemenizi öneririm.

AVGO Free DVD Ripper

0/512345

AVGO Free DVD Ripper

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir