AVGO Free Ringtone Maker Türkçe Son Sürüm İndir Zil Sesi Oluşturma

Sponsorlu Bağlantılar

AVGO Free Ringtone Maker bilinen tüm müzik ve video formatları üzerinde işlem yaparak kendi zil sesi ve melodilerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan başarılı bir yazılımdır.

Programın arayüzü karışık gibi görünüyor olsa da aslında gayet kolay bir kullanıma sahiptir. Tek yapmanız gereken üzerinde düzenleme yapmak istediğiniz ses veya video dosyalarını programın içerisine aktarmak ve sonrasında şarkıların veya videoların istediğiniz belirli bir bölümünü belirledikten sonra kendi melodilerinizi oluşturmak.

Sponsorlu Bağlantılar

.mp3, .m4a, .wav, .wma, .avi, .flv, .mp4, .wmv, .mkv, .rm, .ra, .mov, .divx, .3gp ve benzeri bilinen tüm dosya türleri için destek sağlayan yazılım sayesinde iPhone, Samsung veya Nokia telefonlarınıza özel melodiler oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda istediğiniz melodileri oluştururken program içerisinde yer alan farklı efektlerle melodilerinizi zenginleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak zil sesleri ve melodiler oluşturmak için bir programı ihtiyacınız varsa AVGO Free Ringtone Maker denemeniz gereken yazılımlar arasında yer alıyor.

AVGO Free Ringtone Maker

0/512345

AVGO Free Ringtone Maker

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir