AXASOFT Müşteri & Kasa Yönetim Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Axa Müşteri & Kasa Yönetim Programı ile müşteri ve gelir gider kasa hesaplarınızı ön muhasebe şeklinde kolayca takip edebilirsiniz. Müşteri hareketlerini borç-alacak şeklinde programa kaydederek borçlu olan ve alacaklı olan müşterilerinizin hesabını rahatça izleyebilirsiniz. Müşteri hesap raporları ile müşterilere ait hareketleri inceleyebilir ve dilediginiz kritere göre sorgulayarak yazıcıdan dökümünü alabilirsiniz. Dilerseniz ödeme ü gelen tüm borçlu veya alacaklı müşterilerin dökümünü bir tuşa basarak alabilirsiniz. İşyerinizdeki lük gelir ve giderleri programın kasa modülüne kaydederek, tüm parasal işlemlerin takibini rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin borç-alacak hesaplarını ve kasa hesabınızı kolayca takip etmek istiyorsanız bu program tam size göre.

Özellikleri

Müşteri Hesabı Ekleme,Düzenleme,Silme Kasa Hesabı Ekleme,Silme Kasa Giriş-Çıkış İşlemleri Detaylı Kasa Raporu Müşteri Hesap Ekstresi Alabilme Alacaklı Müşteriler Raporu Borçlu Müşteriler Raporu Genel Hesap Ekstresi Dökümü Otomatik yedekleme Şifreleme özelliği ile veri koruma

AXASOFT Müşteri & Kasa Yönetim

Sponsorlu Bağlantılar

0/512345

Lütfen yorumlarınızda AXASOFT Müşteri & Kasa Yönetim crack, AXASOFT Müşteri & Kasa Yönetim serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir