Backup 2006 Studio Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Backup-200Studio v5.1.6.233

Veri kaybı tüm bilgisayar kullanıcılarının büyük derdi. Özellikle en sevdiğiniz dosyaları, günlük işlerinizi, önemli dosyalarınızı kaybetmek size büyük zarar verebilir. İşte tek bir method’un yetersiz kalıcağını düşünen Backup-200Studio klasik yedekleme modülü, senkronizasyon ve disk imaj diye 3 tane farklı kısımdan oluşuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Program herhangi bir klasörü istenilen herhangi bir yere (ağ sürücüsü, USB harici disk vb.) yedekleyebiliyor. Yazılım aynı zamanda kendi DVD yazma programıyla geliyor. İsterseniz yedekleme, senkronizasyon, disk imaj veya partisyon yerdeğiştirmesinin tarihini belirleyebilir ve otomatik olarak programa yaptırabilirsiniz.

 

Backup-200Studio ile oluşturduğunuz arşiv dosyalarını FTP, FTPS, HTTP sunucularına upload etme şansınızda var. Program sizlere birçok farklı yedekleme ve geri getirme özelliği ve farklı görüntüler sunuyor.

Versiyon 5.1.6.233 ile navigasyon veri kütüphanesi güncellenmiş bulunuyor.

Backup-200Studio

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Backup-200Studio crack, Backup-200Studio serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir