BarkodSis Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

BarkodSis programı müşterisi olan tüm işletmeler için hazırlanmıştır. Hızlı ve kolay bir şekilde stok takibi ve satış yapmanızı sağar. Satış işlemlerini mouse’a ihtiyaç duymadan kolayca gerçekleştirir. Satılan ürünün barkodunu okutun, ürün tanımı ve satış fiyatı ekrana yansıyacak. Bu işlemi tekrarlayarak müşteriye ait bütün ürünleri hızlı birşekilde okutabilirsiniz. 5, 10, 20, 5ve 10ytl tuşlarını kullanarak müşteriden alınan parayı yazabilir, müşteriye ödeyeceğiniz para üstünü ekranda görebilirsiniz. Satış işlemi sonrasında satılan ürünler otomatik olarak stokdan düşülür.  Ürünler bölümünü kullanarak satılacak olan ürünleri tanımlayabilirsiniz. Her ürün için iki farklı barkod belirleyebilirsiniz. Ağırlık ölçüsü ile satılan maller için barkodlar tanımlayabilirsiniz. Bu sayede terazinizden basacak olduğunuz barkod etiketleri kullanabilirsiniz. Barkodu olmayan ürünler (örn: ekmek) için özel barkodlar tanımlayabilir, tanımlamış olduğunuz barkodlar için etiket basabilirsiniz.Program yetkilerini istediğiniz gibi sınırlandırarak elemanlarınızın programın sadece belirli özelliklerini kullanmaları sağlayabilirsiniz. Raporlar bölümünü kullanarak Stok Listesi, Envanter Raporu, Satış Raporu, Günlük, lık, Aylık cirolarınızı görebilir ve yazdırabilirsiniz. BarkodSis Plus Nedir? BarkodSis programının Sharp ER-A495T yazar kasalar ile tam uyumlu çalışabilmesini sağlayan modüldür. BarkodSis ürünü ile birlikte Plus paketini satın almanız durumunda aşağıdaki özellikler kullanıma açılmaktadır.

 • BarkodSis programına giriş yapmış olduğunuz tüm ürünleri tek tuşa basarak yazar kasaya transfer edebilirsiniz.
 • Ürün tanımı veya fiyatı değişen ürünler ile sonradan giriş yapılan ürünleri anında yazar kasaya gönderebilirsiniz.
 • Barkodsis programından satış yaptığınız ürünler için tek tıklama ile yazar kasa fişi kesilmesini sağlayabilirsiniz.
 • XGünlük Satış Raporu, ZGünlük Kapanış, XPeriyodik Satış Raporu, ZPeriyodik Kapanış raporlarını program üzerinden istediğiniz an aldırabilirdsiniz.
 • Z Raporu Mali hafıza kayıtlarını, Tarih veya Z numalarına göre filtre uygulayarak aldırabilir, kağıt harcamadan inceleyebilir, dilerseniz excel, html veya word formatında sayklayabilirsiniz.
 • Kümülatif Satış ve KDV tutarlarını istediğiniz an görebilirsiniz.
 • BarkodSis

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda BarkodSis crack, BarkodSis serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  Sponsorlu Bağlantılar

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir