BastaPix Türkçe Son Sürüm İndir Grafik Tasarım Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows için BastaPix programı, bir büyüteç, bir ölçer, bir ekran kopyalayıcı, bir renk seçici, bir masaüstü cetveli gibi bir takım ekran araçlarının entegre halde bulunduğu grafik tasarım araçları programıdır.

Bu program, profesyonel tasarımcıların ihtiyacı olan her işlemi gerçekleştirecek kadar gelişmiştir ve lük kullanımda normal kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilir. Masaüstünün parçalarını incelemek için büyüteci kullanabilirsiniz. Tasarım elementlerini ve haritaları ölçmek için ölçer işinizi görecektir. Masaüstünün herhangi bir bölgesinden ekran almak ve bunları panoya kopyalamak ya da dosyalar arasına kaydetmek için ekran kopyalayıcı araç mevcuttur. Bunların yanı sıra renk seçme aracı sayesinde masaüstündeki herhangi bir pikselin rengini kopyalayabilir ve bunu resim editörü içine ya da renk planına yapıştırabilirsiniz. Cetvel aracı yine BastaPix programında işinize en çok yarayacak araçlardan biridir. Ekrandaki nesneleri ölçmek için bunu kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

BastaPix programı, çok şekilli ekran alıntılarını imleçli ya da imleçsiz olarak yakalamayı destekler. Çok şekilli nesneleri ölçme, renk seçimi düzenlemesi ve raporlaması belge yönetimi ve daha fazlasını programda bulabilirsiniz.

BastaPix

0/512345

Lütfen yorumlarınızda BastaPix crack, BastaPix serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

BastaPix

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir