Bavul.com Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPod Touch ve iPad için Uçak ve Otobüs Bileti Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Bavul.com, iç ve dış hatlara yönelik onlarca havayolu şirketini içeren genişliği ile uçak bileti bulmanızı, rezervasyon yapmanızı ve bilet satın almanızı sağlar. Türk Hava Yolları ve AnadoluJet üzerinden alınan biletler için çevrim içi check-in işlemi gerçekleştirmek mümkün.

Bavul.com uygulaması üzerinde yer alan havayolu şirketlerinden bazıları: Türk Hava Yolları, Pegasus, AnadoluJet, Atlasjet, SunExpress, Onur Air, KLM, Lufthansa, Delta, Qatar, Air France, Olympic Air, Alitalia, Royal Air, Condor, British, Aerosvit, Emirates, Etihad, Gulf Air.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama ile gideceğiniz şehrin hava durumunu, döviz kurunu, gezilebilecek yerlerine dair bilgilere erişebilirsiniz. Diğer yandan uçağınızın inişini, belirleyeceğiniz bir gruba kısa mesaj yoluyla otomatik olarak bildirebilirsiniz. Monitör özelliği ile bir uçağın o sırada tam olarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

iDO iç ve dış hat seferlerini görüntüleyip boş yer olup olmadığı öğrenebilirsiniz. Bilet satın almak içinse çağrı merkezini aramanız gerekiyor.

Bu uygulama ile Kamil Koç tarafından düzenlenen otobüs seferlerini görüntülemek ve bilet satın almak da mümkün.

Bavul.com

0/512345

Bavul.com

 • Bilet Arama
 • Şehir Bilgisi
 • Uçuş Listeleme
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir