BeaTunes Türkçe Son Sürüm İndir Müzik Dosyaları Yönetme ve Oynatma Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows için beaTunes yazılımı, daha iyi çalma listesi oluşturmanız konusunda size yardımcı olur.

Programın başta gelen en önemli özelliği BPM (dakikadaki atış sayısı) ve tuşlamayı otomatik olarak belirleyebilmesidir. Akustik parmak izlerini kullanarak parçayı arayabilir. Şarkı sözlerini otomatik olarak aktaran ve dillerini yine otomatik olarak belirleyen bu program sayesinde şarkı listenizde tek tek değişiklik yaparak vakit kaybına uğramayacaksınız. Çünkü bu program sizin müzik listeniz için ihtiyacınız olan her şeyi yapacak.

Sponsorlu Bağlantılar

beaTunes, ses rengine bakarak şarkıları kategorilendirebilir. Müzik kütüphanenizdeki yazım hatalarını, yanlış tür, yanlış kaynak ve benzeri sorunları bularak düzeltir ve kütüphanenizi onarır. Kütüphaneye yapılan yanlış girişleri takip eder. Bunların yanı sıra, BPM’yi manuel olarak belirler ve iTunes’ta saklar.

beaTunes ile yapabilecekleriniz bunlara sınırlı değildir. Örnek şarkılara dayanan bir eşleşme listesi de oluşturmanız mümkündür. Mevcut çalma listesini sıralayarak eşleşen şarkıların birbirleriyle başarılı şekilde çalmasını sağlayabilirsiniz. Henüz seçilen şarkıyla müzik koleksiyonunuzdan şarkıları birleştirebilirsiniz. Size en çok keyif verecek işlem ise elbette yeni DJ setiniz için harmonik karıştırma önerilerini programdan almak olacaktır.

BeaTunes

0/512345

Lütfen yorumlarınızda BeaTunes crack, BeaTunes serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

BeaTunes

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir