Beautylish Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Makyaj ve Güzellik Tavsiyeleri Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Beautylish, makyaj sanatçıları ve güzellik meraklıları için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde nerede olursanız olun makyaj ve güzellik konusunda tüm püf noktalarına erişebilirsiniz.

Binlerce makyaj incelemesi, saç stilleri, tırnak tasarımları, makyaj ipuçları ve daha birçok tavsiye için videolardan ya da görsellerden istediğinize erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Başlıca özellikleri:

 • Favori markalarınızı ve en yeni ürünleri de kapsayan ayrıca en iyi makyajı bulmanızı sağlayan makyaj ve güzellik ürünlerinin incelemeleri. Alışverişe çıkmadan yapılan incelemeleri izlediğinizden emin olun.
 • Etkileyici görünmek için en son trendlerin bulabileceğiniz saç stillerinin, gelinliklerin, makyajların, tırnak tasarımlarının fotoğrafları.
 • Gelinlik ve saç stilleri konusunda en son trendler. Ayrıca bunları nasıl yapacağınızı adım adım anlatan videolar. Videoları izleyin ve en son tırnak tasarımlarını kendiniz yapın.
 • Makyaj, cilt bakımı, tırnak ve saç stilleri konularında topluluğa ya da güzellik uzmanlarına; güzellik ipuçlarını yakalamak ve soru sormak için bir forum da mevcut.
 • Editörlerden saç, tırnak ve makyaj hakkında lük güzellik hikâyeleri, son güzellik trendleri, yeni ürünler, cilt bakımı, güzellik uzmanlarından tavsiyeler ve makyaj inclemeleri. 
 • Tüm bunların yanı sıra; favori ürünlerinizi paylaşmanıza, en son güzellik fotoğraflarınızı yüklemenize ve diğer Beautylish kullanıcıları ile bağlantı kurmanıza imkân sağlayan kişisel profilinizi oluşturabilirsiniz.
 • Beautylish

  0/512345

  Beautylish

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir