Beejive Free Instant Messenger Türkçe Son Sürüm İndir BlackBerry İçin Sohbet Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

1

Beejive Free Instant Messenger, birçok sohbet aracını tek bir uygulamaya sığdıran ve daha iyi bir sohbet deneyimi sunan popüler bir sohbet uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar

Giriş yaptığınız ve Beejive Free Instant Messenger uygulamasına tanımladığınız hesaplarınız üzerinden sohbet edebilir, yedi yirmidört
söz konusu sohbet hesaplarınız üzerinde çevrim içi görünebilirsiniz. Bununla birlikte bildirim özelliğini de kullanmak mümkün.

Beejive Free Instant Messenger üzerinde çalışan sohbet uygulamaları şu şekilde: AIM/iChat, MSN, Yahoo!, GoogleTalk, Facebook IM, Jabber, and MySpace IM

Sohbet esnasında dosya, fotoğraf ve video gibi materyalleri paylaşabilirsiniz. AIM, Yahoo, GTalk ve MSN hesapları ile toplu sohbet imkanı da bulunuyor. Tüm bunların yanında jest ve mimik ifadesi olan küçük görseller kullanmanıza da imkan tanınıyor.

Beejive Free Instant Messenger

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Beejive Free Instant Messenger crack, Beejive Free Instant Messenger serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Beejive Free Instant Messenger

 • Liste Ekranı
 • Sohbet Ekranı
 • Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir