Beto Muhtar Otomasyonu Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici firmanın açıklaması:  Bütün muhtarların rahatlıkla kullanabileceği bir otomasyon. Özel İstatistik Raporları,Seri Hane ve Birey Kayıt,Sizin Yapmanız Gereken Tek şey Bireyi Bulup ve İstediği Belgeyi Yazdırmak. İkametgah İlmuhaberi,Nüfus Cüzdan Örneği,Nakil İlmuhaberi,Fakirlik Belgesi,Formve diğer belgeleri çok daha hızlı ve bulup yazıcıya gönderebilirsiniz.

Programın başlıca özellikleri:

-İkametgah İlmuhaberi,  – Nüfus Cüzdan Örneği  – Nakil İlmuhaberi  – Fakirlik Belgesi  – Nüfus Cüzdan Değiştirme Belgesi  – Sağ Belgesi  – Meşguliyetsizlik Belgesi  – Medeni Hal Belgesi  – İyi Durum İlmuhaberi    – Oturum Beyannamesi  – Otomatik Yedekle  – Doğum Yerine Göre İstatistik Raporu  – Doğum Tarihine Göre İstatistik Raporu  – Mahalleye Geliş Tarihine Göre İstatistik  – Nakil Almış Birey Listesi  – Kan Grubuna Göre İstatistik  – Cinsiyete Göre İstatistik    – Öğrenim Durumuna Göre İstatistik  – Mesleklere Göre İstatistik  – Medeni Hal Durumuna Göre İstatistik  – Telefon Rehberi  – Faydalı Linkler  – Güvenlik – Hane ve Bireylere HIZLI ulaşım  – Hane Birey Girişlerini Hızlı Yapabilirsiniz.    – Hane ve Birey Girişlerini Tek Ekrandan Yapabilirsiniz  – Formlar Arasında Geçiş Yapabilirsiniz  – Sade Basit Anlaşılır Tasarım  – Çoklu Arama Seçenekleri  – Online Destek – Düzgün Raporlar 

Beto Muhtar Otomasyonu

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Beto Muhtar Otomasyonu crack, Beto Muhtar Otomasyonu serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Beto Muhtar Otomasyonu

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir