Bigasoft Audio Converter for Mac Türkçe Son Sürüm İndir Bigasoft Ses Dosyası Format Dönüştürme Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Bigasoft Ses Dosyası Format Dönüştürme Programı, Mac işletim sisteminizle kullanabileceğiniz ses dönüştürme yazılımıdır.

Hoş tasarımı, kolay kullanımı ve dosyaları hızlı dönüştürme performansıyla bu program birden çok dönüştürme işlemini aynı anda yapar. WMA, MP3, APE, M4A, AAC, AC3, WAV, OGG, AUD, AIFF, CAF, FLAC gibi popüler ses dosyası formatları arasında en hızlı şekilde dönüştürme yapılır. Bu yazılım aynı zamanda video formatından ses formatına dönüştürme yapan bir yazılımdır. Öyle ki; MP4, MOV, AVI, MPEG, MPG, 3GP, DivX, Xvid, ASF, VOB, MKV, WMV, H.264, 3G2, FLV, MOD, TOD, MTS, WTV, WebM gibi video dosyalarından sesi ayırarak kolayca istediğiniz herhangi bir formata dönüştürebilir. YouTube’dan MP3’e ya da MOV formatından MP3’e dönüştürme gibi…

Sponsorlu Bağlantılar

Mac ses dönüştürücü programın diğer bir özelliği de herhangi bir müzik dosyasını birkaç küçük ses dosyasına dönüştürebilme özelliğidir. Bunun için başlangıç ve bitiş zamanlarını ayarlamanız yeterli olacaktır. İstediğiniz müzik ve video dosyalarını, taşınabilir aygıtınızda dinleyebileceğiniz formaya dönüştürerek bunları her zaman dinleyeceğiniz şekilde aygıtınıza aktarabilirsiniz.

Bigasoft Audio Converter for Mac

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Bigasoft Audio Converter for Mac crack, Bigasoft Audio Converter for Mac serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Bigasoft Audio Converter for Mac

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir