Bigasoft Audio Converter Türkçe Son Sürüm İndir Bigasoft Ses Dosyası Format Dönüştürme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Bigasoft Ses Dosyası Format Dönüştürme Programı, Windows işletim sisteminizle kullanabileceğiniz ses dönüştürme yazılımıdır.

Kullanımı son derece kolay olan bu yazılım, işlemlerinizi hızlı şekilde tamamlayarak zamanınızın size kalmasını sağlayacak. Bigasoft Audio Converter ile MP3, WMA, M4A, AAC, AC3, WAV, OGG, AIFF, ALAC, FLAC, CAF gibi tüm formatlar arasında dönüştürme yapabileceksiniz ve favori şarkılarınızı en hızlı yolla istediğiniz formata dönüştürebileceksiniz. Bu programı aynı zamanda MPdönüştürücü, WMA dönüştürücü, M4A dönüştürücü gibi de kullanmanız mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Bigasoft ses dönüştürme programı, yığın dönüştürmeyi de destekler. Yani yazılım size, çok sayıda ses dosyasının dönüştürme işlemini aynı anda gerçekleştirme olanağı tanır. Beğendiğiniz müzik kliplerini de başlangıç noktasını ve süresini belirleyerek ayarlama ve dinleme imkanı tanır.

Programın diğer bir özelliği de AVI, MPEG, MP4, MPG, 3GP, DivX, Xvid, ASF, VOB, MKV, WMV, H.264 formatlarındaki popüler film ve müzik videolarından müzikleri en iyi ses kalitesiyle ayırabilmesidir. Ayrıca ses dosyasını istediğiniz yerden de kırpabilen bu programla dönüştürme işlemini duraklatarak devam ettirebilirsiniz.

Bigasoft Audio Converter

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Bigasoft Audio Converter crack, Bigasoft Audio Converter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Bigasoft Audio Converter

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir