Bigasoft iPod Transfer Türkçe Son Sürüm İndir iPod Cihazından Bilgisayara Dosya Transfer Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Bigasoft iPod Transfer programı, iPod şarkılarını bilgisayarınıza aktarmanızı sağlar.

Özelikle iTunes yazılımını kullanamadığınız zamanlarda ve müzik kütüphaneniz yok olduğunda iPod cihazınızda bulunan şarkıları ve videoları nasıl alacaksınız ve iPod cihazınızı nasıl bilgisayarınız ile yedekleyeceksiniz? Bu durumda iTunes mağazasından tüm şarkıları yeniden mi satın almak zorunda kalacaksınız? Hayır. Bigasoft iPod Transfer iPod dosyalarınızı bilgisayarınıza kolayca transfer etmenizi, iPod şarkılarını kopyalamanızı ve videolarınızı bilgisayarınıza aktarmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Süper şarkılarınızı ve ev videolarınızı en yakın arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmaktan hoşlanır mısınız? iTunes’taki şarkılarınızın ailenizden ya da arkadaşlarınızdan biri tarafından silinmesinden mi korkuyorsunuz? O halde sadece iPod, iPad, iPhone ya da iPad Mini cihazınızdaki şarkıları ve filmleri Bigasoft iPod Transfer programı yardımıyla bilgisayarınıza transfer edin. Sonra da arkadaşlarınızla ya da ailenizle paylaşın.

Bu aracın en önemli özelliklerinden biri de iPod’unuzu herhangi bir yerde rahatça kullanılacak şekilde serbest bırakmasıdır. Çünkü bu yazılım sayesinde iPod cihazınızdaki dosyalarınızı her bilgisayardan yönetebilirsiniz. Ayrıca şarkıları, filmleri ve videoları yedekleme özelliği sadece iPod için değil iPad, iPad Mini ve iPhone için de kullanılabilmektedir.

Bigasoft iPod Transfer

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Bigasoft iPod Transfer crack, Bigasoft iPod Transfer serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Bigasoft iPod Transfer

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir