Bladeslinger Ep.1 Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Bladeslinger Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Bladeslinger adı ile vahşi batı temasını konu alan iOS oyunu 5,4TL’lik etiketi ile AppStore’daki yerini aldı. Vahşi batı temasını aksiyon ve bilim kurgu ile birleştiren yapım kendi tarzı ile şu an piyasada bir ilk diyebiliriz. Kalitesini belli eden ve farkını bu şekilde ortaya koyan oyun bunun yanında yüksek grafik kalitesi ve oynanışı bakımından da göz alıyor. Bununla birlikte kontrol yapısı da kendini gösteriyor ve oyuncuyu fazla zorlamıyor. 

Bladeslinger oyunu, yüksek kalitesi sebebinden midir bilinmez fakat şu an iPhone 4 ve üstü ve iPad 2 ve üstü cihazlarda çalışıyor. Aynı şekilde iPod Touch için 4.nesil olması gerekiyor. Oyunun alt modellerde çalışmamasının sebebi ise işlemci olarak belirtilebilir. Farklı bir yapım olan Bladeslinger oyunu şu an ilk hikaye ile birlikte yayınlandı. Bu da demek oluyor ki yapımın devamı gelecek bekleyip nasıl bir yapım olacağını göreceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bladeslinger Ep.

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Bladeslinger Ep.crack, Bladeslinger Ep.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Bladeslinger Ep.

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir