BlueAuditor Türkçe Son Sürüm İndir Bluetooth Ağ Güvenlik Denetleyicisi

Sponsorlu Bağlantılar

BlueAuditor, Bluetooth ağ güvenliğini görüntülemeye ve denetlemeye yarayan Bluetooth ağ güvenlik denetleyicisidir. Kişisel kablosuz alan ağında bulunan Bluetooth cihazlarını bu kullanımı kolay Windows yazılımı sayesinde belirleyebilirsiniz.

Başlıca özellikleri:

 • BlueAuditor, Bluetooth ağını taramanızı ve hem yerel hem de uzak Bluetooth cihazları hakkında ayrıntılı bilgi almanızı sağlar.
 • BlueAuditor, metreden 10metreye kadar uzaklıkta bulunan Bluetooth cihazlarını ve telefonları belirleyebilir ve izleyebilir. Yazılım, belirlediği her Bluetooth cihazı hakkında anahtar bilgileri, cihazın sağladığı hizmetler doğrultusunda görüntüler.
 • BlueAuditor, Bluetooth cihazlarının kullanımıyla ilgili güvenlik açıklarına karşı ağ yöneticilerini Bluetooth ağ güvenliğini etkin şekilde denetlemeleri konusunda uyaracaktır.
 • BlueAuditor,  kullanıcının, belirlenen Bluetooth cihazının verilerini bir xml dosyasında kaydetmesini sağlar. 
 • BlueAuditor

  Sponsorlu Bağlantılar

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda BlueAuditor crack, BlueAuditor serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  BlueAuditor

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir