Booknizer Türkçe Son Sürüm İndir Kitap Arşivleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Ev kütüphanenizi yönetin, kitap koleksiyonu oluşturun. Eğlenmek için ya da eğitim için okuduk fakat okuduğumuz tüm kitapları saklamak mümkün mü? Belki de okuduğumuz bir kitabı bir arkadaşımıza verdik ve sonra onu tamamen unuttuk. Bazen bir kitabı bulmak son derece kolayken bazen de çok zor olabiliyor; çünkü o kitap evin bir yerinde kayboluyor.

Booknizer işte böyle bir durumda size tıpkı bir ev kütüphanesi oluşturur gibi yardımcı olabilir. Bunun için sahi olduğunuz kitabı veri tabanına girmeniz yeterli olacaktır. Elektronik kitaplar (e-kitaplar), kağıt kitaplar ve sesli kitaplar (tüm formatları destekler) da dâhil her türlü kitabınızı buraya kaydedebilirsiniz. Bunlardan herhangi birine bağlı olarak veri tabanına kitap ekleme yöntemini kendiniz belirleyebilirsiniz.  

Sponsorlu Bağlantılar

Örneğin çok sayıda e-kitabınız varsa, kitaplarınızı içeren klasörler oluşturabilirsiniz. Booknizer’ın dosya tarayıcısı, bu dosyalardan gerekli bilgileri çıkarabilir. PDF, MOBI, EPUB, PRC, FB2, DOC, DOCX ve diğer formatlar desteklenmektedir. Yazılımın çıkarabildiği gerekli bilgiler, başlıklar, yazarlar, kapaklar ve açıklamalar olabilir. Bu bilgiler, kitap veri tabanınızda ilgili kitaba bağlantı verecek şeklide saklanır. Sonrasında yapacağınız tek şey kitabı veri tabanında kolayca bularak okumak olacaktır.

Sesli kitaplarınızı da e-kitaplara benzer şekilde eklemeniz mümkündür. Booknizer; MP3, M4a, M4b, MP4, AAC dahil tüm formatları destekler.

Kağıt kitaplarınızı eklemek için Booknizer’da kitap ile ilgili bilgileri yazabilir, sonrasında yazılımın sizin için bulacağı bir bağlantı aracılığıyla bu kitabın sesli ya da elektronik formatını indirebilirsiniz.

Booknizer

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Booknizer crack, Booknizer serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Booknizer

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir