Boomerang Türkçe Son Sürüm İndir Android için Alternatif Gmail Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Boomerang uygulaması Android için hazırlanmış alternatif Gmail uygulamalarından bir tanesi ve oldukça yeni olduğu halde büyük bir talep görüyor. E-postaları takip etmeyi ve cevaplamayı çok kolay ve standart uygulamaya göre daha hızlı hale getiren uygulamanın biraz daha detaylarına inmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Uygulamayı kullanırken tüm e-postalarınız içerisinde arama yapabiliyor, tüm etiketleri listeleyebiliyor, telefonunuzdaki kontak bilgilerini otomatik tamamlama için kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda birden fazla hesap desteği ve e-posta imzalarını da ekleyebilmesi her türlü posta ihtiyacınızın karşılanmasını sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu özelliklerin dışında parmak hareketlerinizle maillerinizi kontrol edebilme, sınırsız aşağı kaydırma desteği sunması, e-postalarınızı zamanlayarak gönderebilme özelliği ve e-posta erteleme, gönderdiğiniz postaların cevaplarını takip edebilme gibi standart uygulamada bulunmayan bazı yetenekleri de kesinlikle işinize yarayacaktır.

Standart Gmail uygulamasından sıkılanların beğeneceğine ve kullanmaya devam edeceklerine inandığım Boomerang’ı denemeden geçmemenizi öneriyorum.

Boomerang

0/512345

Boomerang

 • Mail kutunuz
 • Okuma ekranı
 • Gönderme seçenekleri
 • Zamanlayarak gönderme
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir