Borderlands Legends HD Türkçe Son Sürüm İndir iPad için Borderlands Legends HD Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Borderlands Legends HD adı ile iPad için geliştirilen yapım, Pandora gezegeninde aksiyon ile gezip strateji ile yaşamda kalmaya çalışacağınız bir yapım. iPhone ve iPod Touch için geliştirilen Borderlands Legends versiyonun dan bir farkı olmayan Borderlands Legends HD sadece iPad‘ de daha iyi oynanması için HD adı ile büyük ekran için geliştirilmiş.

Oynanış ve hikaye olarak yine düşmanlar ile yeni stratejiler geliştirerek savaşacağımız yapımda, kullanacağımız karakterler için özel yetenek sistemi mevcut. Bu özel yetenek sistemi oyun ilerledikçe daha gelişen bir yapıya sahip. Farklı haritalar üzerinde görevler yapıp, hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz Borderlands Legends HD oyununda, dükkanları kullanarak kullandığımız silah ve ekipmanları daha da üst seviyeye çıkarabiliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha büyük ekran için geliştirilmiş ancak grafik ve performansından da ödün vermemiş olan yapımın fiyatı sanki biraz pahalı gibi. En azından iPhone ve iPod Touch versiyonuna göre daha pahalı.

Borderlands: Legends Çıkış Videosu

izle
Videoyu İzleyin

$(document).ready(function(){$(“#video-oynat-1270”).live(‘click’,function(){$(“#video_player_1270”).addClass(“loading_byk”);_gaq.push([‘_trackEvent’,’altbolum’,’izleme’,’embed’,0,true]);if($.browser.msie&&$.browser.version

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir