BotRevolt Free Edition Türkçe Son Sürüm İndir Bağlantı Bloklama Programı

Sponsorlu Bağlantılar

BotRevolt adlı programın daha basit bir sürümü olan BotRevolt Free Edition, programın temel özelliklerine erişmenizi sağlayan basit ve ücretsiz bir sürümüdür. Uygulamanın temel amacı, aktif internet bağlantılarını izlemek ve varsa şüpheli olanları engellemektir.

Potansiyel olarak tehlike arz eden sitelerin listesini içerisinde barındıran ve sürekli olarak cellenen bu liste sayesinde bilgisayarınıza bulaşabilecek herhangi bir zararlı yazılımdan sizleri koruyan programın kullanımı gerçekten çok kolaydır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programı ilk çalıştırdığınız sırada spyware, malware ve benzeri zararlı yazılımlar için veritabanını internet üzerinden celler ve ardından bilgisayarınız üzerinde gerçekleşen tüm ağ işlemlerini listelemeye başlar. Bu sayede anlık olarak bilgisayarınızın hangi IP’ler üzerinden hangi internet sitelerine bağlandığınıda takip edebilirsiniz.

Sonuç olarak internet üzerinde güvenli bir şekilde gezinmek isteyen kullanıcılarımız, tedbiri elden bırakmamak adına kendi kullandığı güvenlik yazılımların yanında ek bir yazılım olarak BotRevolt Free Edition‘ı da kullanabilirler.

BotRevolt Free Edition (2)

 • BotRevolt Free Edition 1.için
  valimutlu
  dedi ki;

  ücretsiz değil. deneme sürümü. 2-

  1Haziran 201Çarşamba – 22:37:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • BotRevolt Free Edition 1.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Bot Revolt çok iyi çalışıyor! Bilgisayarım güvenlidir!

  Haziran 201Salı – 21:59:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • BotRevolt Free Edition

  0/512345

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir