Bridge Constructor Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Köprü Kurma Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

iOS platformu için geliştirilmiş Bridge Constructor oyunu, teknik bilgilere sahip olmadan köprü inşa edebileceğiniz bir yapım. Yapılan köprülerin ne kadar sağlam ve dayanaklı olduğunu da kontrol edebileceğiniz oyunda gerilim ve basınca göre testler yapabilirsiniz. Test ile sağlamlığını ölçtükten sonra diğer bölümlere geçebilirsiniz.

Oyun içerisinde köprü yaparken kullanabileceğiniz malzemeler arasında, tahta, demir, çelik halat ve beton bloklar bulunuyor. Bu malzemeleri kullanarak en sağlam köprüyü kurmaya çalışıyorsunuz ancak unutulmaması gereken bir nokta var elinizdeki malzemeler sınırlı sayıda. Cebinizdeki para ile doğru orantılı olarak çalışan malzeme sistemi her an sizi yarı yolda bırakabilir. Oyun içerisinde hayal gücünüzü ve becerinizi gösterebileceğiniz tam 4bölüm bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bridge Constructor

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Bridge Constructor crack, Bridge Constructor serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Bridge Constructor

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir